Para Birimi TL $

Mecit Efendi

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Biberiye Bitkisi Aromatik Suyu
MECİT EFENDİ BİBERİYE BİTKİSİ AROMATİK SUYU Dahilen zayıflatıcı özelliği vardır. Kabızlık giderici, hazım sistemini uyarıcı, safra arttırıcı ve idrar söktürücü olarak,..
15.00TL
Lavanta Sabunu
Mecit Efendi Bitkisel Lavanta Sabunu Aromaterapi ve fitoterapide uzunca bir zamandır kullanılan lavantanın arındırıcı, yatıştırıcı ve antiseptik özelliği bilinmektedir. MECİT..
6.00TL
Zeytin Sabunu
Mecit Efendi Saf Zeytin Sabunu Saf ve doğal zeytinyağı içerir. Zeytinyağı; A, D, E ve K vitaminleri ile mineraller yönünden çok zengin bir yağdır.  ..
7.00TL
1 yorum yapılmış.
Ardıç katranı Sabunu
MECİTEFENDİ ARDIÇ KATRAN SABUNU  Zeytinyağı ve Ardıç Katranı ana bileşenleridir. Ardıç Katranı antik çağlardan beri cilt problemlerinin çözümünde kullanılmaktadır...
7.00TL
Siirt Bıttım Sabunu
MECİTEFENDİ BITTIM SABUNU  Zeytinyağı ve Bıttım (Melengiç) bitkisinin yağı ana bileşendir. Saç dökülmesi ve kepeğe karşı en etkili kullanılabilecek bir sabundur. ..
8.00TL
Kükürtlü Sabun
MECİTEFENDİ KÜKÜRTLÜ SABUN  Kantaron Yağı, Zeytinyağı ve kükürt ana bileşenlerdir. Kükürt ve Kantaron Yağının anti-viral etkisi nedeniyle akne, egzama, mantar gibi ci..
7.00TL
Selülit Sabunu Yosunlu
Yosunlu Selülit Sabunu Mecitefendi Yosunlu Selülit Sabunu Özellikleri: Yosunlu Selülit Sabunu; Zeytinyağı, Kantaron yağı, Hardal yağı, Keten yağı, Kakao yağı ve Dogal Yosunlar..
8.00TL
Defne Sabunu
Mecitefendi Defne Sabunu Mecitefendi Defne Sabunu Özellikleri:   MECİTEFENDİ DEFNE SABUNU Zeytinyağı ve Defne Uçucu Yağı ana bileşenleridir. Her cilt tipinde güv..
6.00TL
Medikal Zayıflama Ürünleri ©2006 - 2016 Powered By Medikal Zayıflama
bankalar
MEDİKAL,ZAYIFLAMA,TV REKLAM VE BİTKİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ Email: info@medikalzayiflama.com Tel: 0 326 614 7611