Para Birimi TL $
Kapıda Ödemeli

Kapıda Ödemeli

Kadın Özel Ürünler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Defne Sabunu
Mecitefendi Defne Sabunu Mecitefendi Defne Sabunu Özellikleri:   MECİTEFENDİ DEFNE SABUNU Zeytinyağı ve Defne Uçucu Yağı ana bileşenleridir. Her cilt tipinde güv..
6.00TL 4.00TL
 Varis Bitkisel Kremi
Bitkisel At Kestanesi Varis Kremi Benzersiz bu karışım ayak ve bacak kılcal damarları açmaya,pıhtılaşmayı önlemeya,damar içindeki kapakçıklarını düzgün çalışmasını sağla..
56.00TL 45.00TL
Loreal Paris zayıflama kremi
L'oreal Paris Zayıflama Kremi biber ve ginsengin muhteşem bileşiminden oluşturulmuş jell  kremdir. Loreal Paris HOT  LONG inceltici ve zayıflatıcı jel zayıflamak için b..
39.00TL
Masaj Yağı
Masaj yağı   Hazırlanış Biçimi : Masaj yağı karışım bir yağdır, içeriğinde menengiç, susam, ceviz, portakal, limon, papatya, menekşe ve lavanta yağı bulunmaktad..
18.00TL
Breast Success Göğüs Büyütücü Sıkılaştırıcı Krem
BREAST SUCCESS GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ,DOLGUNLAŞTIRICI VE DİKLEŞTİRİCİ KREM KULLANIM ALANI: Breast Success cream, bir yandan göğüs bölgesini sıkılaştırıp gererken aynı zamanda gö..
79.00TL
1 yorum yapılmış.
Pilates Topu ve Full Pilates Seti
Full pilates seti Set İçeriği :  Pilates Topu, Pilates Çemberi, Pilates Minderi & Yoga Mat, Pilates Topu PompasıEbru Şallı Dvd.   Pilates Topu :   ..
85.00TL
Avakadolu Bitkisel Çay
Avokado,Gilaburu,ayrık otlu Bitki ÇAYI Böbreklerin düzenli çalışmasını sağlar. İdrar yolları enfeksiyonlarında etkilidir. Böbrek yetmezliğinde faydalı bir destek üründ..
20.00TL
Radian Bel Boyun Fıtığı Masaj Kremi
RADİAN BEL BOYUN AĞRI SIZI MASAJ KREMİ RADIAN MASSAGE CREAM 40 yılı aşkın tecrübesi olan bir masör tarafından özel olarak hazırlanmış kremdir. Uygulama şekli kendine has ola..
35.00TL 25.00TL
Kadın Bitkisel Macunu
Özel Bayan Macunu  İÇİNDEKİLER Bal katkılı olduğu için rahatlıkla kullanabileceğiniz tat ve özelliklerdedir. Civan perçemi (ayva dana), Mersin yaprağı, Isır..
25.00TL
1 yorum yapılmış.
Pilates Topu ve Pilates Lastiği
75 cm Pilates Topu Çekme Lastikli Pompa Hediyeli Piyasada şu an mevcut bulunan çoğu pilates toplarının maliyet fiyatını düşük tutmak amacı ile et kalınlığı inceltilmiştir. ..
40.00TL
Themra Bitkisel Göğüs Büyütücü Krem
GÖĞÜS DİKLEŞTİRİCİ TOPARLAYICI VE DOLGUNLAŞTIRICI KREM Göğüs Dikleştirme Kremi ; Göğüsleri büyütmek ve sarkıkları gidermek için tasarlanmıştır. Tamamen doğal bitk..
49.00TL 39.00TL
Nose Up Burun Küçültme Burun Kaldırma
Nose Up Burun Küçültücü,İnceltici,Dikleştirici ve Düzeltici Nose Up Büyük burunları küçültmek için,Basık ve etli burunları inceltmek için,Sağa veya Sola eğik-eğri burunlar..
79.00TL 39.00TL
187 yorum yapılmış.
Termal Sauna Zayıflama Şortu
Zayıflama Şortu Termal Sauna Etkili Terletme Özelliği ve yağ dokusuna uyguladığı basınç ile zayıflatır.Termal Sauna şortu göğüs altından başlayıp,dize kadar olan bölgeyi inc..
69.00TL 59.00TL
92 yorum yapılmış.
Pohli Sivilce Leke Akne Kremi
Sivilce Leke Akne Kremi Orjinal Etkili Ürün Pohli Sivilce ve Leke Kremi Sivilce ve lekelerden kurtaran mucize bitkisel krem Özel bitkisel formüllü Pohli sivilce ve l..
35.00TL 24.00TL
3 yorum yapılmış.
Genital Bölge Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Jel
GENİTAL BÖLGE BAKIM & SIKILAŞTIRICI JEL vajinal (genital) bölgede; kalıcı darlık, uzun süreli doğal rengine ve cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlamaya yardımcı olmaktadır.Artı..
99.00TL
3 yorum yapılmış.
Horlama Önleyici Nose Clip
HORLAMAYA SON. HORLAMA ÖNLEYİCİ BURUN APARATI Nose Clip Horlama Önleyici Burun Aparatı   Nose Clip burun Aparatı ile Horlamaya Son....   Horlama Sorununuz mu..
15.00TL
Revigen Saç Dökülmeyi Önleyici Tablet
REVİGEN SAÇ DÖKÜLMEYİ ÖNLEYİCİ BESLEYİCİ FOLİK ASİT,ÇİNKO VE MİNERAL TAKVİYE TABLETLER Saç Besini Revigen tablet, saç gelişimine, saç köklerinin beslenmesine ve yeni sa..
45.00TL
Flash Form Doğal Macun
Doğal Form Macunu içindekiler. Anason,Kuş burnu,Rezene,ısırgan otu,ahududu yaprağı,Civan perçemi,Kayın ağacı yaprağı,sinemaki,kitre,sandaroz,melissa,funda yaprağı,papatya&nb..
35.00TL 25.00TL
Zayıflama Şurubu Losing Weight
Losing Weight Bitkisel Zayıflama Şurubu Bitkisel Zayıflama Şurubu Losing Weight'in Etkisi Tot tutucu özelliği bulunmaktadır.Çok iyi bir tok tutma,açlığı bastırma özelliği..
70.00TL 64.00TL
7 yorum yapılmış.
Termal Hot Jel Sıkılaştırıcı Zayıflatıcı Krem
İçeriğinde bulunan Capsicum Annum, sürülen bölgede Thermal Gel ısı artışını destekler. Bunun Sonucunda vücut bu ısıya enerji sağlamak adına vücutta depolanmış ya..
59.00TL
1 yorum yapılmış.
Saç Çıkarıcı Dökülme Önleyici Bitkisel Karışım
  BİTKİSEL SAÇ BAKIM KOMPLEKSİNİN ETKİLERİ * Yeni saç hücrelerin oluşumunu arttırmak * Etkili ve doğal saç bakımı.     * Saç dökülmesi tedav..
39.00TL 29.00TL
Revigen Saç Dökülmeyi Önleyici Şampuan
Revigen saç dökülme önleyici ve saç çıkarıcı Şampuan Revigen şampuan zengin içeriği ile saç köklerinizin beslenmesine saçlarınızın, dolgunluk, hacim ve parlaklık kazanmasın..
30.00TL
2 yorum yapılmış.
Çakşir Suyu Bitki Şurubu
Sperm Sayısını Artırıcı ve Kalitesini Yükseltici Çakşir Bitkisi Şurubu Çakşır; yurdumuzun güney (genellikle Hatay) bölgesinde bolca yetişmektedir. Bu bitkinin meyvelerini bu bö..
29.00TL 22.00TL
Zayıflama  Ve İncelme Kremi
Yağ Yakıcı,Zayıflama ,sıkılaştırıcı ve inceltici Krem Kampanyalı İndirimli Sadece 49 TL sağlayan bu muhteşem zayıflama kremi kampanyalı özel fiyatlıdır.Kampanya stok bitimind..
65.00TL
Allay Adet Sancısını Adet Ağrıları Giderici
Allay Adet Sancısını Yok Edici,Aybaşını Rahatlatıcı Terapi Aleti Adet dönemlerinin rahat ve ağrısız geçmesini sağlayan bir üründür.Herhangi bir ilaç değildir.Tamamen terapi ..
79.00TL 59.00TL
Acnecinamide Sivilce ve Akne Kremi
Acnecinamide Jel Krem    aşırı sebum üretimini kontrol altına alma ve iltihabı önlemek için üretilen özel bir formüldür.   Acnecinamide Jel Krem sivi..
25.00TL
Hassas Bölgeler İçin Beyazlatıcı Krem
Star White Hassas Bölgeler İçin Beyazlatıcı Krem Cildinizi doğal bir şekilde beyazlatan ve renk değişikliklerini hassas biçimde dengeleyen maddeler içerir. Güzelliğinize güzellik ..
113.00TL
1 yorum yapılmış.
Vajina Daraltıcı Krem
Vajina Daraltıcı Krem , Tightening Liquid Like a Virgin - Vajina Daraltıcı Doğum veya Kalıtsal olarak geniş vajina yapısına sahip olan bayanların cinsel ilişkilerinden aldıkları ze..
69.00TL

güvenli alış verişkapıda ödemeücretsiz kargomüsteri memnuniyeti

Medikal Zayıflama Ürünleri ©2006 - 2015 Powered By Medikal Zayıflama
bankalar
MEDİKAL,ZAYIFLAMA,TV REKLAM VE BİTKİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ Email: info@medikalzayiflama.com Tel: 0 326 614 7611