Para Birimi TL $
Kapıda Ödemeli

Kapıda Ödemeli

Kadın Özel Ürünler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Biber Zayıflama Jeli (krem)
Orjinal,Etkili,Hot Jel Zayıflama Kremi Sağlıklı bir İncelme,sıkılaşma ve bölgesel zayıflamayı bir hafta gibi kısa bir sürede sağlar.Ürünü ilk sürmeye başladığınız andan i..
45.00TL 39.00TL
10 yorum yapılmış.
Pilates Topu ve Full Pilates Seti
Full pilates seti Set İçeriği :  Pilates Topu, Pilates Çemberi, Pilates Minderi & Yoga Mat, Pilates Topu PompasıEbru Şallı Dvd.   Pilates Topu :   ..
85.00TL
Nose Up Burun Küçültme Burun Kaldırma
Nose Up Burun Küçültücü,İnceltici,Dikleştirici ve Düzeltici Nose Up Büyük burunları küçültmek için,Basık ve etli burunları inceltmek için,Sağa veya Sola eğik-eğri burunlar..
79.00TL 39.00TL
179 yorum yapılmış.
Avakadolu Bitkisel Böbrek Çayı
Avokadolu Böbrek Çayı:Böbrek yetmezliği,böbrek taşaları,böbrek iltiaplanması,böbrek kumlarını,idrar yolları enfeksiyonlarını bu muhteşem bitki karışımı sayesinde tedavi edecek ..
20.00TL
Pilates Topu ve Pilates Lastiği
75 cm Pilates Topu Çekme Lastikli Pompa Hediyeli Piyasada şu an mevcut bulunan çoğu pilates toplarının maliyet fiyatını düşük tutmak amacı ile et kalınlığı inceltilmiştir. ..
40.00TL
Horlama Önleyici Nose Clip
HORLAMAYA SON. HORLAMA ÖNLEYİCİ BURUN APARATI Nose Clip Horlama Önleyici Burun Aparatı   Nose Clip burun Aparatı ile Horlamaya Son....   Horlama Sorununuz mu..
15.00TL
Themra Bitkisel Göğüs Büyütücü Krem
GÖĞÜS DİKLEŞTİRİCİ TOPARLAYICI VE DOLGUNLAŞTIRICI KREM Göğüs Dikleştirme Kremi ; Göğüsleri büyütmek ve sarkıkları gidermek için tasarlanmıştır. Tamamen doğal bitk..
49.00TL 39.00TL
Termal Sauna Zayıflama Şortu
Zayıflama Şortu Termal Sauna Etkili Terletme Özelliği ve yağ dokusuna uyguladığı basınç ile zayıflatır.Termal Sauna şortu göğüs altından başlayıp,dize kadar olan bölgeyi inc..
69.00TL 59.00TL
92 yorum yapılmış.
Zayıflama Şurubu Losing Weight
Losing Weight Bitkisel Zayıflama Şurubu Bitkisel Zayıflama Şurubu Losing Weight'in Etkisi Tot tutucu özelliği bulunmaktadır.Çok iyi bir tok tutma,açlığı bastırma özelliği..
70.00TL
7 yorum yapılmış.
Pohli Sivilce Leke Akne Kremi
Sivilce Leke Akne Kremi Orjinal Etkili Ürün Pohli Sivilce ve Leke Kremi Sivilce ve lekelerden kurtaran mucize bitkisel krem Özel bitkisel formüllü Pohli sivilce ve l..
39.00TL 29.00TL
3 yorum yapılmış.
Saç Çıkarıcı Dökülme Önleyici Bitkisel Karışım
  BİTKİSEL SAÇ BAKIM KOMPLEKSİNİN ETKİLERİ * Yeni saç hücrelerin oluşumunu arttırmak * Etkili ve doğal saç bakımı.     * Saç dökülmesi tedav..
39.00TL 29.00TL
Genital Bölge Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Jel
GENİTAL BÖLGE BAKIM & SIKILAŞTIRICI JEL vajinal (genital) bölgede; kalıcı darlık, uzun süreli doğal rengine ve cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlamaya yardımcı olmaktadır.Artı..
99.00TL
3 yorum yapılmış.
Revigen Saç Dökülmeyi Önleyici Tablet
REVİGEN SAÇ DÖKÜLMEYİ ÖNLEYİCİ BESLEYİCİ FOLİK ASİT,ÇİNKO VE MİNERAL TAKVİYE TABLETLER Saç Besini Revigen tablet, saç gelişimine, saç köklerinin beslenmesine ve yeni sa..
45.00TL
Zayıflama  Ve İncelme Kremi
Yağ Yakıcı,Zayıflama ,sıkılaştırıcı ve inceltici Krem Kampanyalı İndirimli Sadece 49 TL sağlayan bu muhteşem zayıflama kremi kampanyalı özel fiyatlıdır.Kampanya stok bitimind..
65.00TL 49.00TL
Flash Form Doğal Zayıflama Macunu
Muslu Medine Flash Form Zayıflama macunu Tok tucu bir üründür. Gün içinde acıkmamanızı sağlar.Açlık hissini ciddi oranda bastırır.Doğal diyet yapmanızı sağlar. Metobolizma..
35.00TL 25.00TL
Acnecinamide Sivilce ve Akne Kremi
Acnecinamide Jel Krem    aşırı sebum üretimini kontrol altına alma ve iltihabı önlemek için üretilen özel bir formüldür.   Acnecinamide Jel Krem sivi..
25.00TL
Termal Hot Jel Sıkılaştırıcı Zayıflatıcı Krem
İçeriğinde bulunan Capsicum Annum, sürülen bölgede Thermal Gel ısı artışını destekler. Bunun Sonucunda vücut bu ısıya enerji sağlamak adına vücutta depolanmış ya..
59.00TL
1 yorum yapılmış.
Revigen Saç Dökülmeyi Önleyici Şampuan
Revigen saç dökülme önleyici ve saç çıkarıcı Şampuan Revigen şampuan zengin içeriği ile saç köklerinizin beslenmesine saçlarınızın, dolgunluk, hacim ve parlaklık kazanmasın..
30.00TL
2 yorum yapılmış.
Çakşir Suyu Bitki Şurubu
Sperm Sayısını Artırıcı ve Kalitesini Yükseltici Çakşir Bitkisi Şurubu Çakşır; yurdumuzun güney (genellikle Hatay) bölgesinde bolca yetişmektedir. Bu bitkinin meyvelerini bu bö..
29.00TL
Rektal Hemoroid ve Basur Kremi
Hemoroid Basur Rahatsızlığına En Etkili Krem Rektal hemoroid kremi Rektal Basur (Hemoroid) Kreminin Tıbbi Tanımı:Trimebutin spazmı önleyen veya tedavi eden bir madde olup, ağrı k..
32.00TL

güvenli alış verişkapıda ödemeücretsiz kargomüsteri memnuniyeti

Medikal Zayıflama Ürünleri ©2006 - 2014 Powered By Altyapı
bankalar
MEDİKAL,ZAYIFLAMA,TV REKLAM VE BİTKİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ Email: info@medikalzayiflama.com